Teklif Al info@borovalisigorta.com.tr

BOROVALI OTOMOTİV

Borovalı Otomotiv, 1993 yılında İzmir’in ilk Toyota Yetkili Bayii olarak hizmet vermeye başlamıştır. Vefa Borovalı önderliğinde “mutlu çalışan, mutlu müşteri” prensibi ile 60 kişilik bir ekiple çıkılan yolda, bugün konusunda uzman ve deneyimli 160 kişilik bir ekip çalışmaktadır.

 

25 yıl Toyota Plaza Borovalı’da elde edilen başarılar, istikrar ile ilerlenmesinin önünü açmıştır.  Mayıs 2017’de Nissan Borovalı,  daha sonra ise Nisan 2018 yılında KIA Borovalı, Borovalı Otomotiv bünyesine kazandırılmıştır. Borovalı Otomotiv, 2018 yılı itibariyle; satış servis, ikinci el satış, yedek parça, servis ve sigorta alanlarında, İzmir’in üç farklı lokasyonunda hizmet vermektedir.

 

Borovalı Otomotiv; “insan odaklı” yaklaşımlar ile ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Yaklaşık çeyrek asırlık bir süreçte, otomotiv sektöründe kazandığı tecrübeleri, sahip olduğu değerleri, yüksek kalite standartları ve sosyal sorumluluk bilincini harmanlayan Borovalı Otomotiv, gelişimin her alanda süreklilik arz etmesi yönünde adımlar atmaktadır.  Bu inançtan hareketle, önümüzdeki yıllarda da yatırımların hız kesmeden sürdürülmesi hedeflenmektedir.

 

Detaylı Bilgi İçin;

borovaliotomotiv.com.tr